Nettrafikk_Logo-05

Nettrafikk er en komplett leverandør av digitale tjenester på nett. Vi er et selskap sammensatt av entusiaster som er lidenskapelig opptatt av forskjellige digitale fagfelt, som søkemotoroptimalisering, betalt søk og sosiale medier. Dette har resultert i et stadig voksende antall fornøyde kunder med langt bedre synlighet og dramatisk flere konverteringer på nett. Sammen med dyktige medierådgivere i Mood Communication utgjør vi en slagkraftig kombinasjon.

mood-communication-logo

Mood Communication består av erfarne rådgivere som er kjent for å skape effektive mediekampanjer. Markedsinnsikt og grundig kjennskap til målgrupper kombinert med effektmålinger gir resultater for hver eneste investerte krone. Mood gir tett oppfølging, stiller hele tiden spørsmål og hjelper deg med å ta de riktige beslutningene i en medievirkelighet som stadig er i endring.

Mood Communication sitt team, fra venstre: Fredrik Mowinckel, Karianne Lundenes, Henning Sæter, Nils Sejersted, Gard Johannessen, Petter von Hedenberg og Pål Joachim Eide.

Nettrafikk Team

Slavisa Gacic, daglig leder & SEO ansvarlig for Nettrafikk
Slavisa Gacic
Daglig Leder & SEO Ansvarlig

Tlf: 928 45 285 sg@nettrafikk.no
Kaja Bayer, leder for betalt søk
Kaja Bayer
Leder for Betalt Søk

Tlf: 98 03 12 51 kaja@nettrafikk.no
Zoë Waage
Rådgiver i Sosiale Medier

Tlf: 970 63 247 zoe@nettrafikk.no
Terje Thorsen, SEO strategist
Terje Thorsen
SEO Strategist

Tlf: 909 80 756 terje@nettrafikk.no
Hans Petter Blindheim, senior SEO-konsulent
Hans Petter Blindheim
Senior SEO-konsulent

Tlf: 970 12 670 hp@nettrafikk.no
Torill Fransson, senior PPC advisor
Torill Fransson
PPC Senior Advisor

Tlf: 413 10 646 torill@nettrafikk.no
Christina Bø, senior PPC advisor
Dan André Lybekk
PPC Senior Advisor

Tlf: 916 61 496 dan@nettrafikk.no
Anders Rolland
Leder forretningsutvikling

Tlf: 90 50 55 56 anders@nettrafikk.no

Mood Communcation Team

Nils Sejersted, byråleder
Nils Sejersted
Byråleder

Tlf: 917 73 886 nils@moodcommunication.com
Petter von Hedenberg, medierådgiver
Petter von Hedenberg
Medierådgiver

Tlf: 970 05 790 petter@moodcommunication.com
Henning Sæter, medierådgiver
Henning Sæter
Medierådgiver

Tlf: 415 04 740 henning@moodcommunication.com
Karianne Lundenes, medierådgiver
Karianne Lundenes
Medierådgiver

Tlf: 476 50 339 karianne@moodcommunication.com
Hege Scavenius, senior digital rådgiver
Hege Scavenius
Senior Digital Rådgiver

Tlf: 91 81 60 41 hege@moodcommunication.com
Pål Joachim Eide, medierådgiver
Pål Joachim Eide
Medierådgiver

Tlf: 971 21 792 paal@moodcommunication.com
Fredrik Mowinckel, medierådgiver
Fredrik Mowinckel
Medierådgiver

Tlf: 997 43 009 fredrik@moodcommunication.com
Gard Johannessen, medierådgiver
Gard Johannessen
Medierådgiver

Tlf: 928 30 288 gard@moodcommunication.com

Internasjonalt

Nettrafikk – Mood er en internasjonal duo. Teamene med fokus på søkemotoroptimalisering (SEO), AdWords, sosiale medier og rådgivning sitter i Oslo. Utviklermiljøene er plassert i Serbia og Polen.

Kontakt oss
Nettrafikk AS
Nedre gate 5, 0551 Oslo
post@nettrafikk.no
Tlf: +47 21 39 94 11
Meld deg på vårt nyhetsbrev!